Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe przydatne do pracy z domu
2020-04-23
Gadżety reklamowe przydatne do pracy z domu
Coraz więcej osób ma możliwość pracy z domu. Związane to jest z nowym modelem pracy, zmianami na rynku albo sytuacją wywołaną przez nadzwyczajne okoliczności. Ludzie chętnie decydują się na pracę z domu, bo pozwala ona na zaoszczędzenie czasu i kosztów związanych z dojazdem do biura. Pracownicy zdalni mają więc więcej czasu dla siebie i swojej rodziny.

Możesz wykorzystać tę rosnącą popularność pracy z domu i oferować klientom albo partnerom biznesowym gadżety reklamowe, które przydadzą im się w pracy zdalnej. Dzięki nim będzie im się pracować znacznie lepiej, ich produktywność wzrośnie, a Twój wizerunek wiele na tym zyska. Rozdawanie praktycznych artykułów promocyjnych pomagających w pracy to wciąż jeden z najskuteczniejszych sposobów na dobry marketing. Warto to wykorzystać!

Co jest potrzebne do pracy zdanej?

W pracy z domu najważniejsza jest dobra organizacja czasu oraz przestrzeni, w której się pracuje. W biurze wszystko mamy odpowiednio przygotowane: pracujemy w określonych godzinach, a pracodawca zapewnia nam biurko oraz całe niezbędne wyposażenie i sprzęt. Miejsca pracy są bardzo dobrze dostosowane.

W warunkach domowych sami musimy zadbać o to, aby mieć gdzie pracować. Często nie jesteśmy do tego dobrze przygotowani i brakuje nam podstawowych przedmiotów. Dlatego odpowiednio dobrany zestaw gadżetów reklamowych z pewnością przyda się każdej osobie, która pracuje z domu.

Wszystkie przybory w jednym miejscu

Pracując z domu warto zadbać o to, aby wszystkie potrzebne akcesoria i przedmioty, jak na przykład długopis, ołówek czy zakreślacze, znalazły się w jednym miejscu. Pracownikom zdalnym przydadzą się do tego praktyczne przyborniki na biurko, na które możesz nanieść logo firmy lub dowolny nadruk. Takie gadżety reklamowe są nie tylko użyteczne, ale dzięki ciekawym kształtom i wzorom mogą być także ciekawą ozdobą burka. Z pewnością pozwolą na lepszą organizację pracy, przez co wykonywanie obowiązków z domu będzie bardziej efektywne.

Odpowiednie miejsce na notatki

Do pracy zdalnej na pewno przyda się coś, w czym można robić notatki i zapisywać ważne informacje. Dlatego każdy powinien mieć przynajmniej jeden notes z nadrukiem, w którym zapisze listę obowiązków na dany dzień, najważniejsze zadania do wykonania czy uwagi otrzymane od szefa podczas rozmów telefonicznych. Równie dobrze sprawdzą się karteczki samoprzylepne, które można przykleić do biurka albo lodówki, żeby pamiętać o ważnych sprawach służbowych do załatwienia. Dzięki nim praca będzie szła sprawnie i każdy szybko upora się ze służbowymi zadaniami.

Woda do picia zawsze pod ręką

W natłoku obowiązków często zapominamy o tym, że powinniśmy wypijać przynajmniej 8 szklanek wody dziennie. Potrafimy tak bardzo skupić się na pracy, że nie myślimy o niczym innym. Picie wody w ciągu dnia jest bardzo ważne, bo bez odpowiedneigo poziomu nawodnienia mózg nie pracuje w pełni swoich możliwości. Jesteśmy zmęczeni i ospali, boli nas głowa i nie mamy ochoty na pracę w żadnych warunkach. Decydując się na podarowywanie praktycznego bidonu z wkładem chłodzącym pomożesz swoim klientom lub partnerom biznesowym i rozwiążesz dla nich ten problem. Będą Ci za to bardzo wdzięczni. Wystarczy, że rano przed rozpoczęciem pracy uzupełnią bidon wodą i postawią go w zasięgu wzroku obok komputera, na którym pracują. Dzięki temu będą pamiętać o tym, że czas zrobić sobie krótką przerwę i napić się orzeźwiającej, zimnej wody.

Ciepła kawa o każdej porze

Równie ważna co woda jest dodająca energii kawa. Jednak podobnie jak w przypadku wody, często o niej zapominamy. Zasiadamy rano do pracy z kubkiem gorącej kawy, po czym tak bardzo skupiamy się na pracy, że kubek pozostaje nietknięty, a kawa zimna i nienadająca się do picia. Dlatego w pracy zdalnej bardzo przydaje się kubek termiczny z grawerem. Dzięki niemu raz zrobiona kawa na długo zachowa swoją temperaturę. Na pewno dostarczy dawki energii potrzebnej na wykonywanie obowiązków służbowych przez cały dzień.

Walka z domowym hałasem

W domu nie jesteśmy sami. Przebywają w nim także inni domownicy, którzy prowadzą swoje własne życie. Praca z domu może być uciążliwa zwłaszcza w przypadku posiadania małych dzieci. Nawet, jeżeli bawią się w innym pokoju, to i tak ich wesołe krzyki niosą się po całym mieszkaniu. W czasie naszej pracy inni dorośli chcą na przykład posłuchać radia, albo pooglądać telewizor. Warunki do pracy mogą nie być najlepsze. W takich sytuacjach przydadzą się słuchawki reklamowe, które pomogą w skupieniu się na pracy. Dzięki nim możemy słuchać ulubionej muzyki albo włączyć sobie relaksujące dźwięki natury. Wzrasta przez to produktywność i motywacja, a praca szybko mija.To tylko niektóre z naszych propozycji gadżetów przydatnych do pracy z domu. W ofercie mamy ich znacznie więcej. Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować i wybierz idealny gadżet reklamowy dla siebie. Każdy z nich możemy dla Ciebie odpowiednio oznakować, dzięki czemu Twoje logo lub nadruk pięknie będzie prezentować się na artykułach promocyjnych.

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa