Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Kubki reklamowe - postaw na sprawdzoną reklamę, która działa!
2020-06-05
Kubki reklamowe - postaw na sprawdzoną reklamę, która działa!


Kubki reklamowe z logo i nadrukiem to klasyka reklamy


Jeżeli szukasz atrakcyjnych gadżetów reklamowych, które trafią w gusta wielu osób, a do tego będą niezwykle praktyczne i wręcz niezastąpione, to nie ma lepszego wybory niż kubki reklamowe z logo lub nadrukiem! To wciąż jedne z najbardziej popularnych artykułów promocyjnych, na które decyduje się wiele firm i przedsiębiorstw. Nic w tym dziwnego. Kubki z nadrukiem spotykane się w domach, szkołach, urzędach, bankach, kawiarniach, restauracjach, a nawet w sklepach. Dzięki temu nadruk na kubkach, którym może być na przykład Twoje logo, jest doskonale widoczny i dociera do bardzo szerokiego grona odbiorców!

Jego wysokość kubek ceramiczny z nadrukiem


Kubki z nadrukiem od lat królują pośród gadżetów reklamowych. Są to tanie gadżety, które nie nadwyrężą firmowego budżetu dostępnego na marketing. Można je rozdawać klientom, kontrahentom oraz partnerom biznesowym jako dodatek do zakupów, na targach oraz konferencjach oraz na pamiątkę udanej współpracy. Kubki z logo firmy znajdują się w wielu biurach i zakładach pracy, gdzie służą do budowania marki oraz jej spójnego wizerunku.

Mogłoby się wydawać, że ceramiczne kubki reklamowe są nudne i niczym się nie wyróżniają. Wszystko zależy tak naprawdę od tego, w jaki sposób go wręczysz oraz jaki znajdzie się na nim nadruk. Wystarczy powiedzieć, że kubek z nadrukiem może być także oryginalną doniczką na kwiaty albo zioła, a także pojemnik na długopisy, narzędzia albo kosmetyki. Jak jeszcze można użyć kubka z logo? Przeczytaj o tym w artykule 10 sposobów na wykorzystanie kubków reklamowych.

Nawet jeżeli okaże się, że Twój kubek z nadrukiem jest nietrafionym prezentem, to obdarowana nim osoba może go podarować komuś innemu – nazwa firmy dotrze wtedy do kolejnej osoby, a reklama odniesie sukces.


Reklamowe kubki termiczne – użyteczność w parze z oryginalnym designem


Kolejny popularny model kubków reklamowych to kubek termiczny z nadrukiem. Dzięki nim można zabrać ze sobą kawę albo herbatę lub inny gorący napój w każde miejsce, do którego się udajemy. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, jednak termokubki upodobały sobie zwłaszcza osoby zabiegane, którym trudno znaleźć rano czas na wypicie aromatycznej i pobudzającej kawy. Dlatego zabierają ze sobą kubek termiczny do samochodu albo autobusu i ładują energię potrzebną na cały dzień.

Kubki termiczne z logo firmy często używane są przez firmy jako element zestawu powitalnego dla nowych pracowników albo jako upominki na święta dla kadry. To także doskonały gadżet reklamowy rozdawany klientom – ponieważ termokubki są tak użyteczne, każdy chętnie je przyjmie i będzie z nich korzystać.


Coś idealnego na upały – bidony z nadrukiem


Naczynia do picia to nie tylko kubki ceramiczne i kubki termiczne. Wiele osób dba o odpowiednie nawodnienie organizmu i stara się pić standardowe 8 szklanek wody dziennie. Dlatego często mają przy sobie różne butelki z nadrukiem oraz reklamowe bidony, z których mogą korzystać w każdej chwili i szybko ugasić pragnienie. To kolejny praktyczny gadżet reklamowy, który jest bardzo skutecznym nośnikiem reklamy. Butelki i bidony przydają się na spacerach, na wycieczkach, podczas uprawiania sportu oraz w pracy albo w szkole.
Podczas upałów szczególnie praktyczne są bidony z wkładem chłodzącym, dzięki któremu woda cały czas jest pyszna i orzeźwiająca. Można dołączać je do atrakcyjnych gadżetów plażowych i stworzyć w ten sposób doskonały zestaw artykułów promocyjnych na lato!


Znakowanie na kubkach reklamowych


Metoda znakowania i nanoszenia logo na gadżet reklamowy zależy od modelu kubka oraz materiału, z którego jest wykonany.

  • Reklamowe kubki ceramiczne to doskonałe przedmioty pod sublimację. W jej przypadku nadruk nanoszony jest na kubek przy użyciu wysokich temperatur i nacisku specjalne prasy, w której barwnik przechodzi ze stałego stanu skupienia w gazowy. Nadruki sublimacyjne są bardzo trwałe, odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz mycie w zmywarce. Pozwalają na nanoszenie na kubki ceramiczne kolorowych i wyrazistych nadruków, które przyciągają wzrok.
  • Na metalowych kubkach termicznych najlepiej sprawdza się grawerowanie laserowe. Polega ono na usunięciu z powierzchni przedmiotu jego cienkiej warstwy i uwidocznienia surowego materiału, z którego jest on wykonany. Grawerowanie laserowe sprawia, że gadżety reklamowe wyglądają niezwykle efektownie. Logo naniesione na termokubek jest doskonale widoczne oraz odporne na uszkodzenia i zdrapywanie.
  • W przypadku plastikowych bidonów i butelek na wodę stosuje się tampodruk. Nadruk na znakowany przedmiot nanoszony jest przy użyciu elastycznego stempla, czyli tak zwanego tamponu, który doskonale dopasowuje się do kształtu gadżetu reklamowego. Tampodruk jest jedną z najbardziej opłacalnych technik znakowania. Warto jednak pamiętać, że każdy z kolorów nadruku nanoszony jest osobno, a wtedy cena nadruku jest wyższa.

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa