Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe dla kierowców
2020-07-02
Gadżety reklamowe dla kierowców

Reklama na gadżetach dla kierowców sprawdzi się w wielu branżach


W dzisiejszych czasach samochód ma praktycznie każdy, a posiadanie prawa jazdy nie jest zachcianką, a wręcz koniecznością. Dlatego decydując się na promocję firmy z wykorzystaniem gadżetów samochodowych oraz akcesoriów dla kierowców masz bardzo duże szanse na to, że reklama będzie trafiona i skuteczna.

Bez względu na to, czy szukasz gadżetów reklamowych dla zawodowych kierowców czy dla osób, dla których samochód jest po prostu praktycznym środkiem transportu, opcji masz bardzo dużo! Jakie gadżety promocyjne najbardziej spodobają się kierowcom i posiadaczom czterech kółek?

1. Breloczek do kluczy w kształcie samochodu

Taki gadżet znajdzie swoje miejsce przy każdych kluczykach do auta. Jego kształt spodoba się każdemu kierowcy, który skorzysta z niego i będzie mieć zawsze przy sobie. To tani gadżet reklamowy, który mimo to jest skuteczny i bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Wygrawerowane na nim logo firmy lub dowolny tekst wyglądają bardzo elegancko i pięknie odznaczają się na metalu.

breloczek do kluczy   


2. Kubek termiczny do samochodu


Kubki termiczne z gorąca kawą albo herbatą przydadzą się podczas podróży oraz dojazdów do pracy albo do szkoły. Idealnie mieszczą się w specjalnych otworach w samochodach a do tego są szczelne i dobrze utrzymują temperaturę znajdujących się w nich napojów. Pozwolą ugasić pragnienie, a także dodadzą energii podczas jazdy. To doskonały gadżet reklamowy dla kierowców, którzy udają się w długie trasy i za kółkiem spędzają wiele godzin, a ich uwaga cały czas musi być na najwyższym poziomie.kubek termiczny do samochodu3. Skrobaczka do szyb


To wręcz niezbędny gadżet reklamowy w zimie. Dzięki niej łatwo i szybko można usunąć lód z szyby i po kilku minutach wyjechać w trasę. Skrobaczka znajdzie swoje miejsce w każdym samochodzie i będzie w nim nawet podczas ciepłych miesięcy. Jeżeli szukasz gadżetu promocyjnego do rozdawania klientom w zimie, skrobaczka z logo będzie doskonałym wyborem.


skrobaczka do szyb


4. Apteczka pierwszej pomocy


Co prawda nie jest ona obowiązkowym wyposażeniem samochodu, ale na pewno warto ją mieć chociażby w bagażniku. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać a jej zawartość uratować komuś życie. Wręczając taki gadżet reklamowy kierowcom pokazujesz, że ich bezpieczeństwo jest dla Ciebie ważne i wizerunek firmy wiele na tym zyska.

apteczka pierwszej pomocy


5. Uchwyt samochodowy


Dzięki temu drobiazgowi można umieścić telefon w widocznym i łatwo dostępnym miejscu. Pozwala na wygodne sprawdzanie map, odbieranie połączeń oraz włączanie ulubionej muzyki. Telefon będzie bardzo dobrze zabezpieczony nawet i nawet podczas gwałtownego hamowania nie spadnie i nie ulegnie uszkodzeniu.

uchwyt samochodowy

6. Ładowarki samochodowe


To bardzo praktyczne gadżety reklamowe, które pozwolą na naładowanie telefonu oraz innych urządzeń służących do rozrywki towarzyszom podróży. Optymalne działanie smartfona jest bardzo ważne, ponieważ w samochodzie służy on między innymi do komunikacji, nawigacji, rozrywki i wezwania pomocy. Starsze modele samochodów nie posiadają specjalnego miejsca do ładowana telefonów, więc ładowarki samochodowe na pewno im się przydadzą.

ładowarki samochodowe

7. Kamizelka odblaskowa


Podobnie jak w przypadku apteczki, zdecydowanie warto mieć ją w bagażniku, ponieważ zapewnia widoczność i bezpieczeństwo po zmroku. Każdemu kierowcy nie raz zdarzy się sytuacja, w której będzie musiał opuścić pojazd, gdy jest ciemno. Dzięki odblaskowej kamizelce będzie doskonały dla innych uczestników ruchu, którzy będą mogli ominąć do w odpowiedniej odległości.

kamizelka odblaskowa


To tylko niektóre z gadżetów reklamowych, na które możesz się zdecydować. Sprawdź naszą całą ofertę i wybierz artykuł promocyjny dla swojej firmy, a my naniesiemy na nie logo lub nadruk.


Przeczytaj także:


Jaki gadżet dla informatyka wybrać? Upominki reklamowe dla branży IT

Gadżety reklamowe dla branży budowlanej. Co sprawdzi się najlepiej?

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa