Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Reklamowe gadżety odblaskowe - wyrazista reklama każdej firmy
2020-07-08
Reklamowe gadżety odblaskowe - wyrazista reklama każdej firmy
Dobra reklama to klucz do sukcesu dla wielu firm. Te nowo powstałe mogą dzięki niej wyróżnić się na tle konkurencji i zaistnieć w świadomości odbiorców, a firmy o ugruntowanej pozycji wzmocnić relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Jednym z najlepszych sposobów na marketing i promocję usług albo produktów jest umieszczenie logo na odpowiednich gadżetach reklamowych i wręczanie ich na targach, konferencjach, spotkaniach czy jako dodatek do zakupów.


Postaw na reklamę na praktycznych odblaskach z logo


Wśród bogatej oferty gadżetów reklamowych szczególną popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju odblaski reklamowe. To bardzo praktyczne gadżety promocyjne, które przydadzą się każdemu w wielu sytuacjach. Reklama na użytecznych przedmiotach jest bardzo skuteczna, ponieważ znajdujące się na nich logo lub inny nadruk docierają każdego dnia do wielu ludzi, którzy są potencjalnymi klientami firmy.


Dlaczego warto nosić odblaski?


Elementy odblaskowe umieszczone na odzieży albo plecakach zapewniają noszącej je osobie widoczność po zmroku. Dzięki temu każdy może bezpiecznie spacerować lub uprawiać sport nawet wtedy, gdy jest ciemno. Odblaski doskonale odbijają światła reflektorów w samochodzie, dzięki czemu kierowca zauważy dziecko albo dorosłego i może zwolnić oraz ominąć ich w bezpiecznej odległości.

Noszenie odblasków w nieoświetlonych miejscach oraz poza obszarem zabudowanym od kilku lat jest już koniecznością i wymagają tego przepisy prawa. Dlatego każda osoba powinna posiadać przynajmniej jeden element odblaskowy i zawsze mieć go przy sobie. Jest to więc doskonały pretekst do tego, aby firma wręczała odblaski z logo i w ten sposób promowała się na szerszą skalę.

Odblaski wpływają na poziom bezpieczeństwa, a więc znajdujące się na nich nadruki bardzo dobrze się kojarzą. Dzięki temu wizerunek firmy jest coraz bardziej pozytywny oraz zyskuje ona nowych klientów oraz zaufanie tych stałych.


Reklamowe gadżety odblaskowe – na co możesz się zdecydować?


Opaski odblaskowe


Samozaciskowe opaski odblaskowe z logo to jeden z najbardziej popularnych gadżetów reklamowych. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane oraz ich budowie można dopasować je do każdego nadgarstka, kostki albo pasków torebki czy szlufek w spodniach. To bardzo uniwersalne gadżety odblaskowe dla firm, które sprawdzą się zarówno w przypadku dzieci jak i dorosłych. Chętnie korzystają z nich osoby lubiące spacerować albo biegać po zmroku, ponieważ mogą umieścić je w wygodnym miejscu, gdzie nie będą przeszkadzać.

Co prawda obszar dostępny na nadruk na reklamowych opaskach odblaskowych nie jest zbyt duży, jednak treści reklamowe są na nich doskonale widoczne i przyciągają wzrok. Do tego opaski są dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach, jak na przykład żółty, pomarańczowy, niebieski, biały, różowy, czerwony czy zielony.


Kamizelki odblaskowe


Bardzo praktyczne kamizelki odblaskowe zapewnią każdemu doskonałą widoczność nawet w środku bardzo słonecznego dnia dzięki swoim neonowym kolorom. Natomiast po zmroku światła odbijają specjalne paski, które są na nich umieszczone. Reklamowe kamizelki odblaskowe są bardzo lekkie i przewiewne, a do tego bardzo łatwe w czyszczeniu.

Kamizelki występują w wielu rozmiarach, dlatego można nosić je w lecie oraz w zimie założone na grube i ciepłe kurtki. Warto także zainwestować w mniejsze kamizelki odblaskowe dla dzieci. Firma, która dba o bezpieczeństwo najmłodszych jest bardzo dobrze postrzegana nie tylko przez rodziców, ale też przez wiele osób postronnych. Dlatego właśnie kamizelki odblaskowe dla dzieci będą doskonałym i bardzo skutecznym gadżetem reklamowym.

Ogromną zaletą tych artykułów promocyjnych jest ich stosunkowo niska cena oraz duża powierzchnia dostępna na nadruki. Logo znajdujące się na kamizelkach odblaskowych dla dorosłych i kamizelkach odblaskowych dla dzieci będzie bardzo dobrze widoczne.


Zawieszki odblaskowe


To bardzo szeroka kategoria gadżetów odblaskowych z nadrukiem, a więc każda firma będzie mogła wybrać odpowiednią zawieszkę odblaskową dopasowaną do firmy albo do grupy docelowej. Spodobają się zwłaszcza dzieciom, które będą mogły przypiąć odblaski w tej formie do szkolnych plecaków, gdzie będą doskonale widoczne. Logo firmy dobrze odznacza się na reklamowych zawieszkach odblaskowych i łatwo je zauważyć.Przeczytaj także:

Gadżety reklamowe dla branży budowlanej. Co sprawdzi się najlepiej?

Gadżety reklamowe dla kierowców

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa