Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe dla dzieci – co podarować najmłodszym klientom?
2020-07-22
Gadżety reklamowe dla dzieci – co podarować najmłodszym klientom?

Gadżety reklamowe dla dzieci są bardzo skuteczne

Podczas wyboru gadżetów reklamowych, które wykorzystasz do promocji firmy, nie możesz zapomnieć o najmłodszych. Oni także w pewien sposób są Twoimi klientami: proszą rodziców o kupno konkretnych produktów albo chcą skorzystać z usług jak wycieczki czy zajęcia sportowe. Dlatego warto wręczyć im gadżet promocyjny, który skojarzy im się z firmą i zapadnie w pamięć.

Każda branża może zdecydować się na korzystanie z gadżetów reklamowych dla dzieci i mieć z tego duże korzyści. Firmy nie tylko zaistnieją w świadomości najmłodszych, ale też wpłyną na swój wizerunek. Rodzice dziecka będą wdzięczni za prezent, tym bardziej, jeżeli będzie on praktyczny i pomoże w zabawie albo nauce. Dzięki temu dorośli także będą bardziej skłonni skorzystać z usług firmy albo kupić oferowane przez nią produkty.


Kiedy wręczać gadżety reklamowe dla dzieci?


W przypadku dorosłych odpowiedź na pytanie, gdzie przeprowadzić akcję promocyjną nie jest trudne. Do dyspozycji są targi i imprezy branżowe, targi pracy na studiach, konferencje, spotkania albo dodatki do zakupów. Gadżety reklamowe rozdają także handlowcy.
Jeżeli chodzi o dzieci, można zdecydować się na obecność wszędzie tam, gdzie znajdują się najmłodsi. Szkoły, wesołe miasteczka czy sale zabaw mogą doskonale sprawdzić się w tym celu. Warto zadbać także o gry i konkursy, które zachęcą dzieciaki i rodziców do odwiedzania stoisk. Najbardziej atrakcyjne gadżety reklamowe dla dzieci mogą być oferowane właśnie jako główne nagrody w konkursach. Dla rodziców można przygotować sobie broszury oraz ulotki z najważniejszymi informacjami o firmie.

Najlepszym miejscem na wręczanie gadżetów reklamowych dla dzieci wciąż pozostaje szkoła. Można na przykład zorganizować spotkanie uczniów z przedstawicielem danego zawodu, a wydarzenie może zakończyć się rozdawaniem gadżetów z logo firmy.


Jakie gadżety reklamowe dla dzieci wybrać?


W naszym sklepie znajdziesz kategorię gadżetów i akcesoriów dla dzieci, postanowiliśmy jednak wybrać te najbardziej popularne i najlepiej sprawdzają się w promocji firmy.

Maskotki reklamowe to najpopularniejsze gadżety reklamowe dla dzieci

Zdecydowanie dobrym wyborem będą ukochane przez dzieci tanie maskotki reklamowe, które przyniosą uśmiech na twarz każdego malucha. Logo firmy lub inny nadruk nanosi się na małe koszulki, w które ubrane są maskotki albo na specjalnie przeznaczone do tego elementy pluszaków. Dzięki temu logo jest doskonale widoczne oraz zapada w pamięć. Tane maskotki będą pasować do każdej branży, a do tego ocieplają wizerunek przedsiębiorstwa. Dzieci uwielbiają pluszowe misie oraz inne zwierzątka i korzystają z nich podczas zabawy czy snu. Często zabierają ze sobą przytulanki jako towarzyszy podróży, dzięki czemu logo na ubranku może dotrzeć do naprawdę szerokiego grona odbiorców.


Praktyczne gadżety reklamowe dla dzieci

Równie dobrym pomysłem będzie wręczenie dzieciom różnego rodzaju odblasków, dzięki którym będą dobrze widoczne po zmroku. Najbardziej praktyczne będą kamizelki odblaskowe dla dzieci, które najmłodsi będą mogli założyć na siebie podczas spacerów czy powrotu ze szkoły. Dzieciom spodobają się także zawieszki odblaskowe, które będą mogły przypiąć do plecaków czy tornistrów, gdzie będą także ich ozdobą.

Kolejne praktyczne i do tego stosunkowo tanie gadżety reklamowe dla dzieci to bidony z nadrukiem. Dzieciaki cały czas są w biegu i wszędzie ich pełno. Do tego uwielbiają kolorowe i orzeźwiające soki. Dzięki bidonom z logo firmy będą mogły zabrać za sobą sok albo wodę do szkoły lub na zajęcia pozalekcyjne i ugasić pragnienie w każdym momencie. Małym uczniom przydadzą się także worki na sznurkach, do których zapakują buty albo strój gimnastyczny na lekcje wychowania fizycznego. Takie worki z nadrukiem z powodzeniem zastąpią także tradycyjne plecaki i tornistry na książki i zeszyty. Dzieciom spodoba się też parasol reklamowy w kształcie żabki, który rozpogodzi nawet najbardziej deszczowe dni. Przyciągnie on wzrok na ulicy i sprawi, że znajdująca się na nim treść reklamowa zapadnie w pamięć.


Gadżety reklamowe dla dzieci w formie zabawek

W przypadku gadżetów reklamowych dla dzieci nie można zapomnieć także o przedmiotach służących do zabawy i rozrywki. Szczególnie popularne w tej kategorii są kredki reklamowe, które przydadzą się małym artystom w domu albo w szkole. Kredki pozwolą na stworzenie prawdziwych dzieł sztuki albo rozwijanie różnych zdolności manualnych. Dzieci lubą także drobne zabawki, jak na przykład drewniane jojo, dzięki któremu mogą ćwiczyć wiele sztuczek i trików. W ofercie posiadamy też ciekawe puzzle reklamowe, na których może znaleźć się dowolny obrazek, który będzie zawierał treści reklamowe promujące firmę.Asortyment gadżetów reklamowych dla dzieci jest naprawdę ciekawy i bardzo szeroki. Dzięki nim promowanie firmy wśród najmłodszych jest bardzo łatwe i daje wiele możliwości.

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa