Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Jakie gadżety reklamowe przydadzą się w podróży?
2020-08-13
Jakie gadżety reklamowe przydadzą się w podróży?

Gadżety reklamowe dla podróżników


Nie tylko branża turystyczna wiele zyska na wręczeniu gadżetów turystycznych swoim klientom i partnerom biznesowym. Od czasu do czasu w podróż wybiera się każdy z nas, dlatego umieszczenie logo lub nadruku reklamowego na odpowiednim gadżecie przyniesie wiele korzyści każdej firmie. Takie działania sprawdzą się zwłaszcza w sezonie letnim oraz podczas ferii zimowych, kiedy to najwięcej ludzi wyjeżdża, aby odpoczywać w kraju albo za granicą. Jakie tanie gadżety reklamowe przydadzą się w podróży i jakie akcesoria warto wykorzystać w akcjach marketingowych?Torby, plecaki i walizki


Podczas wyjazdów potrzebujemy zabrać ze sobą wiele niezbędnych rzeczy, tak aby wyjazd był udany i przebiegał w komfortowych warunkach. Potrzebny jest na pewno zapas ubrań, kosmetyki i ubrania. Nie możemy też zapomnieć o koniecznych dokumentach, portfelu czy okularach przeciwsłonecznych. Wszystkie te przedmioty trzeba gdzieś spakować. Idealnie w tym celu sprawdzą się różnego rodzaju plecaki i walizki, które są pakowne oraz wygodne. To wspaniałe gadżety reklamowe dla podróżnika oraz praktyczne nośniki treści reklamowych.

Umieszczone na nich logo lub nadruki są doskonale widoczne oraz przyciągają wzrok. Podczas zwiedzania nowych miejsc albo wypoczynku na plaży przyda się natomiast coś mniejszego, jak na przykład worki reklamowe na sznurkach, które są bardzo pojemne, a po złożeniu zajmują mało miejsca. Do bagażu warto przyczepić różne zawieszki, nie tylko te z identyfikatorem, ale także opaski odblaskowe z nadrukiem, dzięki którym turysta będzie dobrze widoczny nawet po zmroku.Gadżety plażowe


Wiele osób jako cel podróży wybiera piaszczyste i słoneczne plaże. Dla takich podróżników dobrym gadżetem reklamowym będą gadżety na plażę, jak na przykład akcesoria dmuchane, torby, piłki plażowe czy parasole z nadrukiem. Na plaży niezbędne będzie coś, na czym można wygodnie usiąść, dlatego maty plażowe na pewno będą praktycznym i przydatnym gadżetem. Do promocji swojej firmy na plaży posłużą także ręczniki z nadrukiem, które z powodzeniem zastąpią maty oraz którymi można wytrzeć się po kąpieli w morzu.Praktyczne gadżety podróżne


W podróży nie można zapomnieć też o drobnych gadżetach reklamowych, które znacznie ułatwiają życie. Takim gadżetem będzie z pewnością smycz sublimacyjna, do której można przypiąć klucze do pokoju hotelowego czy kluczyki do samochodu albo nawet dokumenty w specjalnym etui. Dzięki niej wszystkie te przedmioty będą zawsze pod ręką oraz będą bezpiecznie przechowywane.

Każdy turysta powinien zaopatrzyć się w odpowiednie gadżety medyczne, jak na przykład apteczka z zestawem bandaży, plastrów oraz środków antyseptycznych. W podróży zdarzają się różne sytuacje, niestety nawet te nieprzyjemne. Warto mieć dostęp do akcesoriów, które pozwolą na szybkie udzielenie pierwszej pomocy.

Jeżeli chodzi o wyjazdy samochodem, niezastąpione będą kubki termiczne z nadrukiem. Kierowcy cały czas muszą utrzymywać wysoki poziom uwagi, a kawa pita z termokubka doskonale się do tego nadaje. W aucie przydadzą się też powerbanki reklamowe. W trasie często korzystamy z nawigacji czy map w smartfonie, dlatego nie można dopuścić do rozładowania sprzętu. Bez niego bardzo łatwo się zgubić, a obecnie mało kto kupuje tradycyjne rozkładane mapy. Dzięki powerbankowi na pewno nie dojdzie do sytuacji, w której bateria nagle w telefonie albo tablecie nagle zacznie świecić na czerwono.
Gadżety turystyczne są bardzo praktyczne i sprawdzą się w wielu sytuacjach. Umieszczenie na nich treści reklamowych będzie skuteczną formą promocji, z której może skorzystać naprawdę wiele firm.

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa