Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Kubki termiczne z nadrukiem i grawerem – praktyczne gadżety reklamowe dla firmy
2020-09-09
Kubki termiczne z nadrukiem i grawerem – praktyczne gadżety reklamowe dla firmy

Kubki termiczne z nadrukiem to gadżety idealne!


Gadżety reklamowe powinny spełniać kilka funkcji:

  • być praktyczne, tak aby klienci często z nich korzystali
  • mieć stosunkowo dużą powierzchnię na umieszczeniu na nich logo
  • być solidnie wykonane i posłużyć obdarowanym osobom przez długi czas

Kubki termiczne z nadrukiem świetnie łączą w sobie wszystkie te cechy! Dlatego będą skutecznym sposobem na promocję, z którego może skorzystać praktycznie każda firma i organizację bez względu na branżę czy prestiż.


Dlaczego kubki termiczne z nadrukiem są skutecznym gadżetem reklamowym?


Każdy z nas lubi dodać sobie energii aromatyczną kawą albo rozgrzać się herbatą. Jednak nie każdy ma czas rozsiąść się wygodnie z kubkiem ceramicznym albo filiżanką w ręce i rozkoszować się napojem. Żyjemy w ciągłym biegu i mamy dużo spraw do załatwienia. Dlatego właśnie kubek termiczny z logo jest świetnym gadżetem, który zawsze warto mieć pod ręką. Dzięki niemu kawy albo herbaty można napić się w każdym miejscu: w drodze do pracy czy szkole, na zakupach, w podróży. Termokubki z nadrukiem przydają się także w domu albo w biurze – zawartość kubka stygnie wolniej niż w tradycyjnych naczyniach, więc kawę albo herbatę możemy sączyć powoli i z rozkoszą, bez obaw, że w pewnym momencie weźmiemy łyk zimnego, niedobrego napoju.

Termokubki z nadrukiem są bardzo popularnym gadżetem reklamowym i nie ma się co dziwić. Klienci zawsze przyjmują je z radością, bo są bardzo praktycznym i atrakcyjnym gadżetem, który przyda się w wielu sytuacjach. Kubki termiczne z nadrukiem można wykorzystać także do promocji gmin i samorządów, jako nagrody w konkursach czy prezenty dla partnerów biznesowych.


Kubki termiczne z nadrukiem to mnóstwo opcji do wyboru


Na rynku gadżetów reklamowych można znaleźć wiele termokubków reklamowych, które można wykorzystać w kampaniach promocyjnych do rozdawania klientom lub partnerom biznesowym.

Najpopularniejszy wybór to kubek termiczny metalowy, który jest bardzo wytrzymały, odporny na uszkodzenia oraz utrzymuje temperaturę znajdującego się w nim napoju przez długi czas. Termokubki ze stali nierdzewnej potrafią być też atrakcyjne wizualnie dzięki oryginalnym kształtom albo różnym akcentom kolorystycznym. W ich przypadku najlepiej będzie wyglądać logo lub nadruk naniesione z użyciem grawerowania laserowego. Ta technika znakowania gadżetów reklamowych pozwala na uzyskanie trwałych i wyrazistych efektów, które pięknie prezentują się na kubku termicznym z grawerem.

Drugi pod względem popularności jest kubek termiczny z plastiku. Co prawda kawa albo herbata w takim termokubku stygnie nieco szybciej, ale jest on lżejszy niż jego metalowy odpowiednik, co dla niektórych jest ogromną zaletą. Opcji kolorystycznych jest tutaj znacznie więcej, dzięki czemu można dobrać kubek do kolorystyki stosowanej przez firmę. Do znakowania tworzywa najlepiej sprawdza się tampodruk. To korzystna cenowo opcja w przypadku znakowania większej ilości sztuk.

Aktywnym osobom spodobają się kubki termiczne z blokadą. Są one bardzo szczelne, a specjalne mechanizmy i zastosowane w nich rozwiązania zapobiegają przeciekaniu i ewentualnemu wylaniu się zawartości. Takie kubki można bez obaw wrzucić do plecaka czy torebki albo położyć na siedzeniu w samochodzie.

Kolejny model, któremu warto poświęcić więcej uwagi, to kubki termiczne z uchwytem. Łączą w sobie cechy termosu oraz tradycyjnego kubka ceramicznego z uszkiem. Picie z takich termokubków jest bardzo wygodne i nie sprawia problemów.


Już dziś wybierz kubki termiczne z nadrukiem do promocji swojej firmy!


Dzięki umieszczeniu na termokubkach logo, hasła reklamowego, sloganu lub innego napisu stają się one praktycznymi i skutecznymi nośnikami treści reklamowych. Ich ogromną zaletą jest szeroki wybór modeli, wzorów i kolorów, dzięki czemu łatwo dobrać gadżet reklamowy do branży oraz budżetu dostępnego na marketing.

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa