Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Notesy reklamowe z logo firmy – skuteczny gadżet promocyjny
2020-09-18
Notesy reklamowe z logo firmy – skuteczny gadżet promocyjny

Notesy reklamowe świetnie sprawdzą się w promocji firmy


Podczas wyboru gadżetów reklamowych zawsze warto brać pod uwagę dwie rzeczy: atrakcyjność i praktyczność. Artykuły łączące w sobie te dwie cechy mają największą szansę na to, że obdarowane nimi osoby będą często po nie sięgać. Dzięki temu logo lub nadruk znajdujący się na gadżecie reklamowym będzie widoczne i dotrze do wielu odbiorców.

Doskonałymi, a do tego tanimi gadżetami reklamowymi, które spełniają te dwa wymogi są notesy reklamowe! Przydadzą się w wielu sytuacjach, a do tego występują w wielu rozmiarach i kolorach. Z łatwością można więc dobrać notatnik z nadrukiem do charakteru akcji reklamowej lub do kolorystyki stosowanej przez firmę.

Notesy z logo to wciąż jedne z najpopularniejszych artykułów promocyjnych, na jakie decydują się firmy. Trudno się dziwić. Mają one wiele zalet, nie kosztują dużo i pasują do każdej branży.Dlaczego notesy z nadrukiem to dobry gadżet reklamowy?


Podobnie jak w przypadku długopisów reklamowych, notesy z logo już od lat królują pośród artykułów promocyjnych wybieranych przez firmy. Są rozdawane na targach branżowych czy targach pracy na uczelniach, podczas konferencji i spotkań biznesowych czy różnych akcji marketingowych organizowanych przez firmy. Praktycznie każda obdarowana notesem osoba jest zadowolona z takiego upominku, przez co jej skojarzenia z firmą są jak najbardziej pozytywne.

Wręczanie notesów reklamowych wpływa na wizerunek marki oraz pozwala jej na utrwalenie się w świadomości szerokiego grona odbiorców.Notesy z nadrukiem to gadżet reklamowy dla każdego


Praca, szkoła, dom, wyjazd, wakacje – notatniki reklamowe zawsze warto mieć pod ręką. Nigdy nie wiadomo, kiedy trzeba będzie zapisać ważną informację, jak na przykład numer telefonu, godziny otwarcia restauracji czy muzeum albo numer autobusu czy tramwaju, w który trzeba wsiąść.

Notesy z nadrukiem w linie czy w kratkę z powodzeniem zastąpią zeszyty w szkole, a robienie w nich notatek będzie bardzo wygodne. Notatnik w odpowiednim rozmiarze zmieści się do plecaka czy torebki, dzięki czemu będzie można zagrać go ze sobą w każde miejsce.Reklamowe notesy z logo firmy – do wyboru do koloru


Modeli notesów reklamowych jest naprawdę wiele. Najpopularniejsze są notatniki A5 i A6, które są bardzo poręczne. Nie brakuje jednak większych rozmiarów, jak na przykład A4, który może przydać się zwłaszcza uczniom i studentom. Dostępne są standardowe notesy szyte i klejone, jak i notatniki na spirali, które są niezwykle wygodne w użyciu.

Notesy z logo to także duża różnorodność w przypadku materiałów, z których wykonane są okładki. W aktualne trendy najbardziej wpisują się notesy ekologiczne wykonane z tektury, bambusa, korka czy powleczone płótnem. Takie notesy mogą mieć różne akcenty kolorystyczne oraz występować w towarzystwie karteczek indeksujących. Jednym z najczęściej wybieranych modeli jest notatnik z długopisem, który tworzy praktyczny i zgrany zestaw gadżetów reklamowych.

Równie popularny jest notes VITAL A5 z okładką wykonaną z ekoskóry. Ten model zabezpieczony jest praktyczną elastyczną gumką, a więc nie otworzy się przypadkowo w torebce czy w plecaku i kartki się nie pogną.Znakowanie na notesach reklamowych z nadrukiem


W przypadku większości modeli notesów reklamowych logo i inne nadruki nanosi się na nie za pomocą tampodruku. W tej technice znakowania wzór wytrawiany jest najpierw na metalowej płytce, która następnie pokrywana jest farbą. Specjalny elastyczny tampon pobiera farbę z płytki i odciska ją na powierzchni gadżetu reklamowego.

Na notesie z nadrukiem można nadrukować nie tylko logo firmy czy hasło reklamowe, ale także dane kontaktowe i adres strony internetowej. Dzięki temu powstanie oryginalna wizytówka, która często znajdzie się w zasięgu wzroku i dzięki temu będzie skuteczna. Nadruki na notesach są wyraziste i dobrze widoczne.

Możliwe jest także wykonanie notesów z grawerem, jeżeli będzie pozwalała na to materiał okładki. Grawer na notesie wygląda niezwykle elegancko, dlatego taki egzemplarz będzie świetnym upominkiem dla partnerów biznesowych lub zaufanych klientów, którzy zasługują na specjalne wyróżnienie.

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa