Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Torby z nadrukiem – praktyczna reklama firmy zawsze pod ręką
2020-10-09
Torby z nadrukiem – praktyczna reklama firmy zawsze pod ręką
Torby z logo firmy są jednym z najbardziej praktycznych i uniwersalnych gadżetów reklamowych, na jakie może zdecydować się firma. Ich modeli oraz materiałów, z których są wykonane, jest wiele. Przydadzą się w domu, w pracy, na zakupach, na spacerze czy na siłowni. W każdym z tych miejsc znajdujące się na nich logo będzie dobrze widoczne oraz dotrze do wielu ludzi, którzy są potencjalnymi nowymi klientami.Zalety wyboru toreb z nadrukiem na gadżet reklamowy


Jedną z największych korzyści, jakie niosą ze sobą torby z nadrukiem, jest duża powierzchnia dostępna na nadruk. W zależności od wyboru metody nadruku znajdzie się on na całej torbie lub na jej fragmencie. Torby z logo są też stosunkowo tanie. Ich koszt to od kilku do kilkunastu złotych za sztukę.

Za wyborem toreb z nadrukiem na gadżet reklamowy przemawia także ich praktyczność. Rozdawanie użytecznych prezentów firmowych to jeden z najlepszych sposobów na promocję. Dzięki temu mamy pewność, że gadżet będzie często używany, a znajdujące się na nim logo trafi do świadomości wielu odbiorców. Marka szybko staje się bardziej rozpoznawalna, a jej wizerunek jest coraz bardziej pozytywny.Rodzaje reklamowych toreb z nadrukiem


Papierowe torby z nadrukiem są idealnym opakowaniem dla innych gadżetów reklamowych. Takie rozwiązania stosuje się na konferencjach, spotkaniach biznesowych oraz różnego rodzaju targach. Torby papierowe są tanie i wytrzymałe.

Fanom ekologicznych rozwiązań spodobają się torby bawełniane. To nie tylko praktyczny gadżet reklamowy, ale też coraz modniejszy dodatek do codziennych stylizacji. Nadruki na torbach bawełnianych prezentują się bardzo efektownie i są wyraziste.

Na rynku dostępne są także między innymi torby poliestrowe, które są bardzo łatwe w utrzymaniu, oraz mocne i trwałe torby jutowe.Jakie techniki znakowania stosujemy w przypadku toreb z nadrukiem?


Wybór metody znakowania toreb z logo zależy głównie od ilości zamówionych sztuk oraz od materiału, z jakiego są wykonane. Najczęściej wykorzystujemy:

  • Sitodruk – w tej technice każdy z kolorów nakładany jest na torbę osobno za pomocą specjalnych sit. Poszczególne oczka sita w danym kolorze pokrywane są farbą, a następnie wzór zostaje odbity na torbie.
  • Sublimacja – to metoda stosowana w przypadku toreb z nadrukiem wykonanych z poliestru. Wzór jest najpierw drukowany na papierze. Następnie papier jest przykładany do torby i razem wygrzewa się je w specjalnej prasie. Pod wpływem nacisku i wysokiej temperatury włókna w materiale torby ulegają rozluźnieniu, a barwnik w nie wnika. Po ostygnięciu włókna wracają do swojego normalnego stanu, a powstałe nadruki są bardzo wyraziste.
  • Termotransfer i folia flex – nadruk powstaje tutaj na wzór naprasowanki. Najpierw wszystkie elementy nadruku wycina się na specjalnej folii, a następnie w prasie przenosi na materiał. Pod wpływem ciepła folia wtapia się w torbę i jest odporny na ścieranie oraz pranie.
  • Tampodruk – można stosować go w przypadku toreb papierowych. W przypadku tej metody wzór najpierw wytrawiany jest na metalowej płytce, która następnie pokrywana jest farbą. Elastyczny stempel, czyli tampon, pobiera farbę z matrycy, a następnie odbija ją na powierzchni papierowej torby.
  • Druk cyfrowy DTG - jest to bardzo nowoczesna metoda nanoszenia pełnokolorowych grafik i tekstów na odzież i dodatki, która daje wręcz fotograficzną jakość obrazu. Nadruki mają intensywne barwy, są także wyraziste i bardzo trwałe.Jeżeli nie torba z nadrukiem, to co?


Oprócz toreb z logo bardzo popularnymi nośnikami treści reklamowych z materiału są plecaki-worki, które zamiast szelek mają cienkie sznurki. Takie plecaki upodobali sobie zwłaszcza młodzi ludzie w wieku szkolnym oraz osoby aktywne fizycznie. Plecaki na sznurkach są wygodne w noszeniu oraz bardzo pojemne. Pomieszczą szkolne podręczniki, buty i strój na zajęcia wychowania fizycznego oraz ręcznik i strój sportowy na siłownię.Jeżeli wybierzesz torby z nadrukiem lub wciąż szukasz idealnego gadżetu reklamowego, skontaktuj się z nami! Pomożemy w wyborze oraz przygotujemy dla Ciebie doskonałe artykuły promocyjne.

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa