Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Fartuchy z nadrukiem

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Twoja reklama na fartuchach kuchennych z nadrukiem

Jeżeli obracasz się branży gastronomicznej albo Twoi klienci lubą gotować, fartuchy z logo będą dla Ciebie doskonałymi gadżetami reklamowymi! Nic tak nie kojarzy się z jedzeniem i gotowaniem jak odpowiednie akcesoria kuchenne, a fartuszki z nadrukiem na pewno zaliczają się do tej grupy.

Fartuchy z logo są uniwersalne, ponieważ dzięki praktycznym paskom i wiązaniom można łatwo je dopasowywać do wzrostu czy obwodu w talii. Będą pasować zarówno kobietom jak i mężczyznom i na pewno nie będą przeszkadzać w gotowaniu. Fartuchy z nadrukiem jako gadżet reklamowy sprawdzą się zwłaszcza podczas sezonu grillowego aby osłonić osobę sprawującą pieczę nad grillem przed pryskającym tłuszczem czy ubrudzeniem się marynatami.

Na fartuszkach reklamowych możesz umieścić logo swojej firmy, hasło reklamowe, slogan albo dowolny nadruk. Bardzo dobrze sprawdzą się napisy albo grafiki nawiązujące do kuchni i gotowania, ale nie musisz ograniczać się tylko do nich. Fartuchy z nadrukiem przydadzą się tak naprawdę w wielu sytuacjach i dają bardzo duże możliwości reklamowe. Przyczynia się do tego między innymi bardzo duża powierzchnia dostępna na nadruk i umieszczenie na niej reklamy oraz metoda znakowania, która najlepiej sprawdzi się w przypadku nanoszenia nadruków na fartuszki reklamowe, czyli sublimacja.

Fartuszki z nadrukiem to doskonałe tekstylia sublimacyjne

Nadruki na fartuchy kuchenne znajdujące się w naszej ofercie nanosimy za pomocą sublimacji. Polega ona na przeniesieniu wzoru na znakowany przedmiot przy działaniu nacisku oraz wysokiej temperatury. Fartuszek umieszcza się w specjalnej, gorącej prasie, w której barwnik przechodzi ze stałego stanu skupienia w stan gazowy i wnika we włókna tkaniny.

Ponieważ barwnik wnika w głąb włókien, nadruki wykonane za pomocą sublimacji są niewyczuwalne w dotyku i sprawiają wrażenie, jakby od zawsze były częścią materiału, na który zostały naniesione. Dzięki temu nadruk jest elastyczny i pracuje razem z tkaniną. Nie rozciąga się ani nie ulega odkształceniom. Dodatkowo jest odporny na działanie warunków atmosferycznych oraz się nie spiera.

Fartuchy z nadrukiem to idealne gadżety reklamowe dla gastronomii

W artykułach promocyjnych najważniejsze jest to, aby były one praktyczne oraz dopasowane do branży i okazji. Takie gadżety będą na pewno chętnie używane i najlepiej spełnią swoje zadanie. Obdarowane nimi osoby będą często z nich korzystać, a więc znajdujące się na nich logo lub nadruk dotrze do wielu ludzi.

Fartuchy z logo doskonale pasują do gastronomii i mogą zostać użyte w celach promocyjnych w tej właśnie branży. Przydadzą się zarówno profesjonalistom jak i kucharzom-amatorom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem.

Fartuch kuchenny z własnym nadrukiem

Fartuchy z nadrukiem będą doskonałym prezentem podarowywanym na różne okazje. Spodobają się zwłaszcza fanom gotowania oraz osobom spędzającym dużo czasu w kuchni, ale nie tylko. Przydadzą się także podczas zmywania naczyń, sprzątania w domu, remontów, prac malarskich oraz małych prac w ogródku. Dzięki nim ubrania pozostaną czyste, a każdy wykona zadania w komfortowych warunkach.

Te gadżety reklamowe można dopasować do każdej okazji. Wystarczy wybrać albo zaprojektować odpowiedni nadruk, który będzie do niej pasował. Nasze maszyny pozwalają nam na naniesienie nadruków na całą powierzchnią fartuszka kuchennego, dzięki czemu prezentuje się on bardzo efektownie i na pewno przyciąga wzrok.

Fartuchy z nadrukiem z możliwością personalizacji

Do tak wielu zalet fartuchów kuchennych z logo należy dodać jeszcze ogromne możliwości, jeżeli chodzi o ich personalizację. Dzięki temu w projektach i wzorach można bardzo łatwo podmieniać pojedyncze elementy, jak na przykład imię czy data. Sprawi to, że mimo iż fartuchy będą do siebie podobne i spójne wizualnie, każdy z nich będzie wyjątkowy i dopasowany do obdarowanej osoby. Personalizowane fartuchy gastronomiczne mogą być rozdawane na przykład uczestnikom kursów kulinarnych, uczniom szkół gastronomicznych oraz kucharzom i pracownikom restauracji.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa