Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Leżaki plażowe

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Leżaki plażowe z nadrukiem to doskonałe gadżety reklamowe na lato

Letnie miesiące kojarzą nam się z wakacjami, urlopem oraz wypoczynkiem na słońcu. Nic tak nie umila tego czasu jak spędzanie dni na świeżym powietrzu, najlepiej siedząc wygodnie na reklamowym leżaku plażowym z drinkiem lub szklanką zimnego napoju w dłoni. Dlatego właśnie leżaki z nadrukiem są bardzo skutecznym a do tego niebanalnym nośnikiem reklamy, który latem może stanąć w wielu miejscach i przyczynić się do promocji Twojej firmy. Doskonałym towarzyszem takiego leżaka z logo firmy będzie znajdująca się obok niego piłka plażowa z logo, która jeszcze bardziej podkreśli atmosferę relaksu i wypoczynku.

Kolorowe reklamowe leżaki plażowe przyciągają wzrok w każdym miejscu, w którym się znajdą, a do tego aż się proszą, żeby na nich usiąść. Dzięki temu logo, nadruk, slogan, hasło reklamowe znajdujące się na tym artykule promocyjnym bardzo łatwo dotrze do świadomości wielu odbiorców i szybko utrwali się w pamięci. Pozwala na to między innymi bardzo duża powierzchnia dostępna na nadruk. Leżaki reklamowe wykonane są z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu będą pełnić rolę nośnika treści reklamowych przez bardzo długi czas.

Reklamowe leżaki plażowe świetnie sprawdzą się przy hotelowych basenach czy w nadmorskich kurortach. Umieszczenie na nich treści reklamowych będzie skuteczną reklamą ośrodka. Leżaki przydadzą się także w podróży oraz na biwak. Bardzo łatwo je złożyć i przetransportować w bagażniku samochodu. Dzięki nim podczas nocowania na polu namiotowym będzie można wygodnie usiąść, odpocząć, napić się kawy albo herbaty z kubka termicznego i zjeść smaczny posiłek.

Leżaki plażowe z nadrukiem przydadzą się podczas imprez na świeżym powietrzu

Organizując imprezy na zewnątrz trzeba zadbać o to, aby goście mieli gdzie usiąść. Można wykorzystać do tego standardowe krzesła ogrodowe, na których na pewno wygodnie będzie się jeść przy stole. Jednak do odpoczynku po jedzeniu albo po prostu do relaksu znacznie lepsze będą leżaki z własnym nadrukiem.

Można wykorzystać je podczas imprez firmowych organizowanych w parku albo przed budynkiem firmy. Na takie eventy promocyjne decyduje się coraz więcej firm. Przyciągają ludzi aromatycznym jedzeniem, konkursami z nagrodami oraz muzyką płynącą z głośników. Podczas takich imprez prezentują swoje usługi i produkty oraz rozdają różne gadżety reklamowe. Dzięki rozstawionym w pobliżu leżakom reklamowym zainteresowane wydarzeniem osoby będą mogły wygodnie usiąść oraz miło spędzić czas. Takie akcje na pewno pozytywnie wpływają na wizerunek firmy oraz pozwalają im na zdobycie nowych klientów.

Leżaki plażowe z logo do kawiarni i restauracji

Także w punktach gastronomicznych leżaki reklamowe bardzo dobrze się sprawdzą. Każdy lokal, który posiada ogródek, może rozstawić w nim kilka kolorowych leżaków, czym z pewnością przyciągnie klientów. Dzięki nim wizyta w lokalu będzie jeszcze przyjemniejsza i klienci z chęcią do niego powrócą. Logo lub nadruk umieszczone na leżaku będą bardzo dobrze promować każdy lokal, niezależnie czy jest to małą lokalna kawiarenka czy elegancka restauracja.

Personalizowane leżaki plażowe będą miłym upominkiem na różne okazje

Nadruki na leżaki z naszej oferty nanosimy za pomocą trwałej metody sublimacji. Pozwala nam to na tworzenie personalizowanych leżaków plażowych, które mogą być ciekawymi i oryginalnymi upominkami. Taki prezent na pewno zapadnie w pamięć obdarowanej nim osoby, która często będzie z niego korzystać. Leżaki plażowe z nadrukiem to doskonały upominek dla osób lubiących wygrzewać się na słońcu, spędzających czas nad wodą albo dla wędkarzy. Jednak tak naprawdę jest to dobry prezent dla każdego, ponieważ pozwala na chwilę odpoczynku od codziennych obowiązków na łonie natury.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa