Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Otwieracze

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Drewniane otwieracze z logo firmy mogą być doskonałym pomysłem na reklamę!

W każdym domu, biurze, na pikniku, w warsztacie, w samochodzie, na wycieczce – otwieracze z drewna mogą przydać się wszędzie w wielu sytuacjach. Dzięki nim łatwo i szybko można otworzyć butelkę piwa czy napoju bezalkoholowego znajdującego się w butelce z kapslem. Otwieracze drewniane z grawerem pozwalają na cieszenie się ulubionymi napojami bez konieczności uciekania się do różnych sztuczek aby otworzyć butelkę. Chyba każdy z nas spotkał się kiedyś z sytuacją, że pod ręką nie było akurat otwieracza do butelek, a my mieliśmy ogromną ochotę napić się zimnego piwa albo coli. Jeżeli zdecydujesz się na oferowanie klientom otwieraczy reklamowych z drewna, już zawsze będą mieć je przy sobie i nie będą mieć problemu z otworzeniem żadnej butelki. Jeżeli szukasz podobnego rozwiązania, które będzie jeszcze bardziej praktyczne, wybierz metalowy breloczek z otwieraczem z naszej oferty, który każda obdarowana nim osoba może przypiąć do kluczy i zabierać ze sobą w każde miejsce.

Drewniane otwieracze z grawerem dla firm z branży gastronomicznej

Każda restauracja, pub czy kawiarnia powinny mieć przynajmniej jeden otwieracz do butelek z nadrukiem na wyposażeniu. Można zdecydować się na standardowe otwieracze plastikowe i metalowe jednak trzeba wziąć pod uwagę, że nie prezentują się one jakoś wyjątkowo atrakcyjnie. Są po prostu przedmiotem, który nie zwraca większej uwagi. Jednak drewniane otwieracze z logo – to dopiero coś! Wyroby drewniane są bardzo eleganckie i zawsze przyciągają wzrok, bez względu na to, jaki jest to przedmiot. Umieszczając znakowanie na otwieraczu z drewna każdy lokal może liczyć na zbudowanie pozytywnego wizerunku i wzbudzenie podziwu wśród klientów. Dzięki temu ludzie zauważą, że restauracja albo pub przykłada dużą wagę do każdego szczegółu i na pewno dobrze wpłynie to na ich wizytę i od razu zaczną planować kolejną. W planowaniu wystroju lokalu oraz strategii marketingowej warto zadbać o najmniejsze detale, a odpowiedni dobór otwieraczy do butelek na pewno będzie krokiem w dobrą stronę.

Personalizowane otwieracze do butelek na prezent

Nie prowadzisz firmy, ale potrzebujesz wyjątkowego prezentu dla znajomego albo bliskiej osoby? Otwieracze z personalizowaną dedykacją sprawdzą się i w tym przypadku! Dzięki odpowiedniej technice znakowania możemy umieścić na otwieraczu dowolny napis lub grafikę, które się na nim zmieszczą. Będzie doskonałym prezentem dla taty lub dziadka z okazji ich święta oraz urodzin i imienin. To upominek, który kojarzy się głównie z mężczyznami, ale może spodobać się także paniom, które są fankami alkoholu – płeć nie jest tutaj ograniczeniem.

Otwieracze drewniane w naszej ofercie

Nasze otwieracze do butelek z drewna wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu posłużą obdarowanym nimi osobom przez bardzo długi czas. Otwieracze są bardzo starannie wykończone, dzięki czemu dobrze leżą w ręce, nie wyślizgują się z niej oraz nie posiadają wystających drzazg. Na każdym otwieraczu możemy wykonać znakowanie za pomocą trwałego grawera laserowego. Ta metoda znakowania polega na usunięciu warstwy farby lub lakieru z otwieracza i uwidocznienie surowego, nieobrobionego drewna. Dzięki temu napis albo grafika a odporne na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne lub działanie warunków atmosferycznych. Grawer laserowy daje ogromne możliwości personalizacji otwieraczy drewnianych, dlatego możemy umieścić na nich logo firmy, imię osoby, ważną datę, nazwę uroczystości czy cytat, fragment wiersza albo piosenki. Każdy z tych elementów będzie na pewno pięknie prezentować się na otwieraczu z grawerem i sprawi, że będzie to wyjątkowy przedmiot.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa