Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Torby i worki

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Torby i worki reklamowe to chodzące nośniki reklamy

Nic nie sprawdza się tak dobrze jak nanoszenie treści reklamowych na gadżety promocyjne, które będą często używane poza domem i dotrą do naprawdę szerokiego grona odbiorców. Tak będzie na pewno w przypadku toreb z nadrukiem oraz worków z logo firmy. Te niezwykle praktyczne gadżety reklamowe zabierane są do pracy, do szkoły, na zakupy, na piknik czy nawet na zwykły spacer. W każdym z tych miejsc osobę mającą przy sobie torbę z logo lub worek z nadrukiem otacza dużo ludzi, a więc reklama dociera do ogromnej ilości potencjalnych klientów.

Podarowując swoim klientom, partnerom biznesowym lub kontrahentom reklamowe worki i torby dajesz im nie tylko praktyczny gadżet, ale także chodzący billboard reklamujący Twoją firmę i usługi. To jedna z najskuteczniejszych form reklamy! Możesz rozdawać je na przykład na konferencjach, targach branżowych, targach pracy czy podczas spotkań biznesowych. Będą doskonałym opakowaniem dla innych atrakcyjnych gadżetów reklamowych, których użyjesz do promocji firmy.

Z jakich materiałów wykonane są reklamowe torby i worki sublimacyjne?

Znajdujące się w tej kategorii torby i worki znakujemy za pomocą metody sublimacji, w której barwnik pod wpływem ciśnienia i temperatury zmienia swój stan skupienia ze stałego na gazowy i wnika we włókna tkaniny. Dzięki temu nadruk sprawia wrażenie wręcz wtopionego w znakowany przedmiot i nie jest ani trochę wyczuwalny w dotyku.

W przypadku sublimacji najlepiej sprawdzają się tkaniny wykonane w całości z poliestru lub z wysoką zawartością tego materiału. Pozwala on na dokładne przeniesienie kolorów ze wzoru na znakowany gadżet reklamowy. Torby i worki sublimacyjne są zazwyczaj białe, ponieważ na tym kolorze nadruk będzie najbardziej wyrazisty. Tkaniny w innych kolorach nie dają już tak dobrego efektu, dodatkowo jeżeli na wzorze, który ma zostać przeniesiony na materiał znajdą się białe elementy, przybiorą one ten sam kolor co materiał, z którego wykonane są torby i worki.

Torby i worki z logo przydają się w wielu sytuacjach

Materiałowe torby z nadrukiem oraz worki na sznurkach z logo doskonale sprawdzają się w wielu miejscach i sytuacjach. Można zabrać je ze sobą do pracy, na zakupy, do szkoły, na uczelnię, do biblioteki czy do parku. Pomieszczą bardzo wiele przedmiotów. Dzięki temu, że wykonane są z miękkich materiałów niejako dopasowują się do swojej zawartości, dlatego można zapakować do nich naprawdę wiele rzeczy. Znajdzie się w nich miejsce na notesy, przybory do pisania, podręczniki, dokumenty, przedmioty osobiste, klucze, etui na okulary przeciwsłoneczne a nawet na małe laptopy. Takie torby i worki z nadrukiem są niezwykle uniwersalne i przydadzą się każdej osobie, niezależnie od wieku czy wykonywanego zawodu.

Reklamowe torby i worki z logo są niezastąpione podczas zakupów. Pomieszczą wszystkie zakupione towary i ułatwią przenoszenie ich ze sklepów do bagażnika samochodu. Dodatkowo reklamowe torby sublimacyjne są wielokrotnego użytku. Dzięki temu to jedne z bardzo popularnych w ostatnim czasie gadżetów ekologicznych, które robią prawdziwą furorę na rynku gadżetów reklamowych. Są one wykonane z biodegradowalnych materiałów, które łatwo i szybko ulegają rozkładowi, albo służą do wielokrotnego użytku. Zastosowanie plastiku jest w nich ograniczone do minimum.

Reklamowe torby i worki będą ciekawym uzupełnieniem każdej stylizacji

Gadżety reklamowe w postaci worków z nadrukiem oraz toreb z logo są nie tylko szalenie praktyczne, ale także atrakcyjne wizualnie. Metoda sublimacji pozwala na nanoszenie na nich nadruków w bardzo wyrazistych kolorach, dzięki czemu przyciągają wzrok i ożywiają stylizację. Sublimacja daje naprawdę wspaniałe efekty i dzięki niej każdy nadruk znakomicie prezentuje się na znakowanym przedmiocie.

Materiałowe torby i worki świetnie sprawdzają się w przypadku luźnych, miejskich stylizacji, ale nie tylko. Pasują tak naprawdę do każdego ubioru i nadają mu oryginalny charakter. Coraz więcej kobiet wybiera torby z materiału jako alternatywę dla tradycyjnych damskich torebek, ponieważ są one pojemniejsze oraz bardziej wygodne, a do tego można nosić je na wiele sposobów.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa