Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Jak powitać nowego pracownika w firmie? Postaw na sprawdzone gadżety reklamowe
2020-06-16
Jak powitać nowego pracownika w firmie? Postaw na sprawdzone gadżety reklamowe
Wiele firm korzysta z gadżetów reklamowych i wręcza je klientom i partnerom biznesowym, zapomina jednak o swoich pracownikach. Warto mieć świadomość, że wręczanie pracownikom różnych akcesoriów z logo firmy lub nadrukiem ma same korzyści: pracownicy czują się docenieni przez co są bardziej zmotywowani do pracy, firma buduje pozytywny wizerunek, a do tego między firmą a kadrą tworzy się mocna więź, dzięki czemu pracownicy są bardziej lojalni i rzadziej decydują się na zmianę pracodawcy.


Jak powitać nowego pracownika w firmie?


Rozdawanie gadżetów firmowych można zacząć już od pierwszego dnia pracownika w nowej firmie. Nowoczesne przedsiębiorstwa coraz częściej witają na pokładzie nowe osoby wręczając im zestawy gadżetów z logo, które przydadzą im się w pracy albo w życiu osobistym. Taka strategia to część tak zwanego onboardingu pracowników, czyli procesu, w którym nowo zatrudniona osoba poznaje specyfikę pracy, swój zakres obowiązków, stosowane w firmie procesy i procedury oraz obsługę sprzętu.

Rozpoczęcie nowej pracy stawia przed pracownikami wiele wyzwań i może być bardzo stresujące, warto więc pokazać im, że firmie na nich zależy i cieszy się, że zasilili szeregi organizacji. Wręczenie zestawu gadżetów reklamowych dla nowych pracowników sprawdzi się w tym celu idealnie. Ten zwyczaj przywędrował ostatnio do Polski z zachodu, gdzie pakiety powitalne dla nowo zatrudnionych określa się jako wlecome box albo welcome pack, którego nie można mylić ze standardowym wyposażeniem dla pracownika, jak na przykład laptop czy telefon.

Takie gadżety reklamowe nie są dużym wydatkiem dla firmy, a nowa osoba poczuje się doceniona i będzie mieć pewność, że jest wartościową częścią zespołu już od pierwszego dnia pracyCo powinien zawierać Welcome box dla nowego pracownika?


Dla każdej branży welcome pack będzie wyglądał nieco inaczej. Jest jednak kilka gadżetów z logo firmy, które zawsze się sprawdzą i przydadzą się praktycznie w każdym zawodzie. Wystarczy wybrać kilka z nich i stworzyć doskonały zestaw powitalny dla nowego pracownika.

Kubek ceramiczny z nadrukiem – przyda się pracownikowi do picia kawy i herbaty podczas pracy albo przerwy. Nic tak nie poprawia humoru i nie dodaje energii jak aromatyczna kawa, a dzięki kubkowi pracownik nie będzie musiał przynosić swojego własnego naczynia.

Kubek termiczny z logo – oprócz możliwości picia kawy „stacjonarnie” warto dać pracownikowi także opcję zabrania jej ze sobą w każde miejsce i delektowania się nią w każdych warunkach. Termokubek pozwoli zabrać ze sobą kawę na przykład na spotkania służbowe. Dzięki niemu kawa albo herbata będą ciepłe przez długi czas.

Długopis reklamowy oraz notes z nadrukiem – pracownik zawsze powinien mieć pod ręką praktyczne gadżety reklamowe, które pozwolą na zrobienie notatek, przygotowanie listy zadań czy zapisanie danych kontaktowych do współpracowników czy klientów. Praca będzie wtedy przebiegać znacznie sprawniej, bo nie trzeba będzie gorączkowo szukać skrawka papieru albo czegoś do pisania.

Smycz reklamowa – smycze są bardzo użyteczne, ponieważ pozwalają na zawieszenie ich na szyję i przyczepienie do nich kluczy do biura albo identyfikatora, bez którego trudno będzie dostać się do budynku. Przedmioty będą zawieszone w wygodnym i widocznym miejscu i nie trzeba będzie ich szukać po kieszeniach spodni albo torby.

Pamięć USB – przyda się w pracy biurowej oraz w domu. W dobie Internetu coraz więcej dokumentów tworzy się i przesyła w formie cyfrowej, a na co dzień pracujemy z ogromną ilością danych. Pendrive z nadrukiem pozwoli pracownikowi miedzy innymi na zapisanie plików i wygodne kontynuowanie pracy w domu. Zamiast zabierania laptopa służbowego, każdy może wziąć z biura tylko małe i poręczne urządzenie, które zmieści się nawet do kieszeni.

Torba bawełniana z nadrukiem – będzie doskonałym opakowaniem na zestaw gadżetów reklamowych dla nowego pracownika, ale także przyda się podczas zakupów czy spaceru. Dodatkowo to też świetny nośnik treści reklamowych. Za każdym razem kiedy pracownik użyje torby, znajdujące się na niej logo lub inny nadruk dotrą do bardzo szerokiego grona odbiorców.


To tylko niektóre z artykułów promocyjnych, które można wykorzystać w ramach powitania nowej osoby w firmie. Sprawdź naszą ofertę gadżetów reklamowych, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Przeczytaj także:


Gadżety reklamowe dla branży budowlanej. Co sprawdzi się najlepiej?

Jaki gadżet dla informatyka wybrać? Upominki reklamowe dla branży IT

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa