Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Zapalniczki z nadrukiem - reklama zawsze pod ręką
2020-07-17
Zapalniczki z nadrukiem - reklama zawsze pod ręką


Zapalniczki z nadrukiem przydadzą się nie tylko palaczom

Zapalniczki kojarzą się zazwyczaj tylko z osobami palącymi papierosy, dla których jest to produkt pierwszej potrzeby. Jednak zapalniczki reklamowe przydadzą się tak naprawdę każdemu. Jest to gadżet reklamowy, który staje się potrzebny w wielu sytuacjach, dlatego zawsze warto mieć go pod ręką. Nigdy nie wiadomo, kiedy zapalniczka z logo może przyjść z pomocą.

Dlatego właśnie zapalniczki reklamowe są doskonałym przedmiotem, które możesz wykorzystać w promocji firmy! Są one lekkie i poręczne, można zmieścić je w kieszeni spodni albo marynarki lub w małej damskiej torebce. Dzięki temu zapalniczkę zawsze można mieć przy sobie i sięgnąć po nią, kiedy będzie potrzebna. Rozmiar jest jednocześnie zaletą i wadą tego przedmiotu. Zapalniczki mają to do siebie, że lubią się gubić. Działa to jednak na Twoją korzyść – możesz rozdawać je każdemu tak naprawdę w nieskończoność, bo gadżet będzie zawsze potrzebny.

Zapalniczki z logo można użyć w domu, w pracy czy w podróży. Służą do rozpalania grilla w ogródku, ogniska podczas biwakowania, można wykorzystać je nawet do „przecięcia” sznurka czy nitki, kiedy w pobliżu nie ma nożyczek. Nie obędzie się bez nich romantyczny wieczór przy świecach oraz gotowanie na kuchence gazowej. Eleganckie metalowe zapalniczki z grawerem mogą służyć nawet do ozdoby biura – są one bardzo gustownym przedmiotem, który przyciąga wzrok i koło którego nie można przejść obojętnie.


Zalety zapalniczek z nadrukiem


Zapalniczki z nadrukiem to praktyczny a do tego tani gadżet reklamowy, który nie nadwyręży firmowego budżetu. Można rozdawać je jako drobny upominek promocyjny dla klientów i kontrahentów. Świetnie sprawdzą się także jako dodatek do większych i droższych gadżetów rozdawanych na targach branżowych czy konferencjach. Obdarowane osoby na pewno będą wdzięczne za taki prezent i często z niego skorzystają. Logo znajdujące się na reklamowej zapalniczce z nadrukiem będzie więc cały czas widoczne.

Do tego zapalniczki są cały czas w obiegu. „Masz ogień?” to bardzo częste pytanie zadawane w miejscach publicznych. Nawet palącym papierosy zdarza się czasami wyjść z domu bez niezbędnej zapalniczki i zmuszeni są pytać o nią przypadkowe osoby. Zapalniczka z logo trafi więc w nowe ręce, a do tego zostanie zauważona przez innych. Dzięki temu świadomość marki wzrośnie, a jej reklama dotrze do wielu potencjalnych klientów. Te gadżety reklamowe dostępne są w wielu modelach oraz kolorach, są jednorazowe lub do wielokrotnego napełniania. Nie będzie zatem problemu z doborem przedmiotu do kolorów wykorzystywanych przez firmę.

Zalet zapalniczek z nadrukiem jest naprawdę sporo. Wykorzystaj je w promocji swojej firmy już dziś, a taka akcja marketingowa przyniesie Ci same korzyści.


Jak znakowane są zapalniczki reklamowe?


Reklamowe zapalniczki na zamówienie stają się atrakcyjnym gadżetem promocyjnym dzięki naniesieniu na nie logotypu firmy, hasła reklamowego, sloganu lub innego nadruku. Metodę znakowania dobiera się w zależności od materiału, z którego są wykonane.

Do nanoszenia nadruków na popularne i najczęściej spotykane zapalniczki plastikowe używa się tampodruku. W tej technice farba zostaje naniesiona na przedmiot za pomocą elastycznego stempla, czyli tak zwanego tamponu, który doskonale dopasowuje się do małych i zakrzywionych powierzchni. Natomiast zapalniczki metalowe doskonale prezentują się z wygrawerowanymi treściami reklamowymi. Grawerowanie laserowe polega na usunięciu cienkiej warstwy z przedmiotu, dzięki czemu znakowanie jest bardzo trwałe oraz wyraziste. Gadżety reklamowe z grawerem wyglądają niezwykle elegancko i wręcz ekskluzywnie i na pewno zrobią ogromne wrażenie na osobach, które je otrzymają.Przeczytaj także:

Kubki reklamowe - postaw na sprawdzoną reklamę, która działa!

Reklamowe gadżety odblaskowe - wyrazista reklama każdej firmy

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa